CHCESZ ZWRÓCIĆ TOWAR?
Nie ma problemu!

CZAS NA ZWROT PRODUKTÓW
Na zwrot towaru masz 30 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przesyłki.

 

CZAS NA ZWROT PIENIĘDZY
Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu maksymalnie do 14 dni.

 

FORMA ZWROTU PIENIĘDZY
Zwrot środków otrzymasz tą samą drogą, jaką opłaciłeś zamówienie.

JAK DOKONAĆ ZWROTU?
Wypełnij formularz zwrotu, który dołączyliśmy do przesyłki na odwrocie specyfikacji zamówienia. Potrzebujesz nowego dokumentu? Możesz go pobrać tutaj.
Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania formularza zwrotu, dołącz do paczki kartkę z numerem zamówienia. 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta: 
INFOLINIA: +48-516 16 16 97

ADRES E-MAIL: zwroty@inesslingerie.pl

 

WYSYŁKA ZWROTU
Aby uprościć Ci zadanie dostosowaliśmy opakowanie do ponownej wysyłki. Włóż zwracane artykuły do pudełka, załącz formularz odstąpienia od umowy oraz specyfikację zamówienia.

Zaadresuj paczkę na adres:
Inesslingerie.pl., ul. Orkana, 70-711 Lublin,Poland

Koszty odesłania towaru ponosi Konsument.
Pamiętaj, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem oraz do Paczkomatów, punktów odbioru osobistego oraz innych placówek i urzędów Poczty Polskiej.
Artykuły pończosznicze przyjmujemy celem zwrotu jedynie z wadami fabrycznymi.

Dodatkowe informacje:
Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający dowodu zakupu, bez metek lub pudełka, zabrudzony, uszkodzony), będzie odesłany na koszt Konsumenta.
W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. Sklep zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, zwykły sposób oferowany przez sklep) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany o prawie odstąpienia od umowy przez Kupującego.

Dodatkowe informacje:

Produkt, którego zwrot nie zostanie przyjęty (przesłany po przekroczonym terminie, bez dowodu zakupu, bez etykiet lub opakowania, z zabrudzeniami lub uszkodzeniami), zostanie odesłany na koszt Konsumenta.

W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za nieważną. Sklep zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, standardowy sposób oferowany przez sklep), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od daty, w której sklep został poinformowany o odstąpieniu od umowy przez Kupującego.

Nasza polityka zwrotów towarów umożliwia klientom dokonanie zwrotu zakupionych produktów w ciągu 30 dni od daty dostarczenia zamówienia. Aby zwrócić towar, prosimy o przesłanie informacji o zwrocie na adres e-mail: zwroty@inesslingerie.pl. Produkty muszą być w stanie nienaruszonym, nieużywanym i w oryginalnym opakowaniu. Po otrzymaniu i zatwierdzeniu zwrotu, zwrócimy pełną kwotę zakupu na wskazane konto bankowe w ciągu 7 dni roboczych.